۴/۲۹/۱۳۸۵

درد فضولی

تو این همه گرفتاری بدبختی من دارم از درد فضولی می میرم. این چند وقت غیبت من از دنیا وبلاگ خوانی بد جوری سر کلاف را از دستم در آورده.
میشه لطفا یکی به من بگویید این جریان جاسوس و جاسوس بازی چی بوده؟ سینا تو یادداشت های نیمه شب چی میگه؟!!

واقعا فضولی بد دردی هست ها


-------------------------------------------

رسانه‌های جهانی که آمار هر روزه‌ی کشته و زخمی‌های فلسطين و اسرائيل را با تصاوير آمبولانس و تشييع‌جنازه‌ها پخش می‌کنند، به سادگی از کنار بعضی حوادث بسيار خونين و جنايت‌بار گذشته‌اند. آيا اصلاً شما اسم روآندا را شنيده‌ايد؟ آيا می‌دانيد همين يک دهه‌ی پيش ظرف يک سال هشتصد هزار نفر آدم به قصد نسل‌کشی (genocide) در آنجا
کشته شدند؟ اگر تا به حال اسم اين ماجرا به گوش‌تان هم نخورده کمی در مورد منابع خبری‌تان و اطلاعات خود درباره‌ی «جنايات جهانی» تجديد نظر کنيد.

آيا می‌دانستيد برادران مسلمان و عرب ما در سودان، در استان دارفور، خود در حال نابود کردن يک قوم به دليل ساده‌ی «عرب نبودن» بودند؟ با قحطی دادن به مردم افريقايی غيرعرب و اغلب غيرمسلمان اين ديار لااقل پنجاه هزار نفر انسان کشته شدند تا نهادهای بين‌المللی دخالت کردند.

برادر تا به حال اصلاً از ماجرای دارفور چيزی شنيده بوديد؟ که نشان می‌دهد ما مسلمين هم آب نديده‌ايم وگرنه شناگران ماهری هستيماینها دقیقا حرفهایی هست که این روزها در ذهن من هست. چقدر اتفاقی در این وبلاگ پیداش کردم. چرا تا حالا من این وبلاگ رو نمی شناختم?

هیچ نظری موجود نیست:

Lilypie 3rd Birthday Ticker